איך לבחור רופא לסקירות?

זו באמת שאלה.. הרי לפני השקיפות העורפית לא כל כך מספרים, אז בוודאי שאי אפשר להתייעץ עם חברים רחוקים אצל מי הם עשו את הסקירה ומה המלצותיהם… ובכלל – אתם עושים פרטי? יש לכם ביטוח? אני בחרתי לעשות הכל תחת הכיסוי של מכבי. אני ובן זוגי יוצאים מנקודת הנחה שהכל בסדר, אין מה לדאוג, אז לכן אין צורך להטריח את עצמינו למומחה הכי גדול. מה שכן, החלטנו ללכת לשלושה רופאים שונים, כדי לשמוע חוות דעת שונות ולחשוף את עצמינו ליותר מידע.

את התור לשלושת הבדיקות קבעתי באותו שבוע. הרי זה לא יבוא בהפתעה, אני אעשה את הסקירות האלו במועדים ידועים מראש, אז למה לחכות?

את השקיפות העורפית בחרתי לעשות אצל מישהו שבת דודה שלי המליצה עליו. היא עשתה אצלו שתי סקירות והיתה מרוצה. דר ג'קי סביליה, מקבל בהרצליה, מרפאה נעימה וחניה נוחה.

את הסקירה הראשונה קבעתי אצל דר פלדמן נעה. מדוע? ראשית, כי היא בהסדר של מכבי, שנית, כי הרצתי את השם שלה בגוגל, ויש לה מרפאה עצמאית, וגם יש לה ניסיון רב אותו רכשה מעבר לים, ושלישית כי היא אשה. מקבלת במרכז לבריאות האשה ברמת אביב.

את הסקירה השניה קבעתי אצל דר ורד איזנשטיין מדוע? מאותן סיבות בעצם. אהבתי את מה שראיתי כשהרצתי את השם שלה בגוגל, והיא בהסדר של מכבי, והיא אישה. מקבלת בעזריאלי במרפאה פרטית.

תהנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *