לנהוג בהריון

באחד משיעורי ההתעמלות להריון, ישבתי על כדור פיזיו. היה לי כל כך כיף, ולמחרת כבר קניתי לי כדור פיזיו בתור כיסא למשרד. איזה כיף זה! זה גמיש, אפשר לשבת בפיסוק רגליים רחב מאוד, אפשר לקפוץ על זה וזה גם מאוד נוח. באיזשהו שלב, נעשה לי מציק לשבת על כסאות בכלל. אז קניתי לי כדור פיזיו גם לבית.. הכיף הוכפל.

הכי קשה לי עכשיו זה לנהוג. אני נוהגת לפחות חצי שעה בכל כיוון בית-עבודה, וזה לא כל כך נוח לי. התגברתי כבר על ענין פיסוק הרגליים, נו מילא. גם את הישבנים הכואבים למדתי לשחרר בסוף הנסיעה. עכשיו נותרה בעיה גדולה עוד יותר – לנסיכה שלי זה לא נוח. צפוף לה כשאני יושבת זקופה, אז אני יושבת באלכסון אחורה. גם זה לא ממש עובד, זה מציק לה. היא בתורה מתחילה לזוז ומציקה לי, כך יוצא שאני עסוקה מאוד באיך אני יושבת, ומורידה (ממש מעט) תשומת לב מאיך אני נוהגת. לעיתים זה ממש ממש מציק. אני מגיעה לכל מיני תנוחות מוזרות כאלו, עם הקשתה בגב, כי נדמה לי שזה מפנה לה יותר מקום.

מענין איך זה יהיה כשהיא כבר ממש תשב לי בתוך האגן. עכשיו עוד יש לי אשליות שמדי פעם היא במצב מאוזן יותר מאשר מאונך, ושהיא חופשיה לנוע בתוך הבטן הענקית שלי. אפשר לקבל חופשת מחלה רק על סמך אי יכולת לנהוג? 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *